SAMAZINI ESOŠO KREDĪTU PROCENTU LIKMI

Aizpildi pieteikumu un pievieno esošo kredītu līgumus, lai mēs vienotos ar aizdevējiem par zemāku procentu likmi! Tas ir drošs veids, kā samazināt esošo kredītu ikmēneša maksājumu un atmaksas termiņu.

save money

ZEMĀKU PROCENTU GARANTIJA

Aizpildi pieteikumu un pievieno jebkura cita aizdevēja piedāvājumu, lai mēs vienotos ar aizdevējiem par vēl zemāku procentu likmi! Ja pieteikumu aizpildīsi bez cita aizdevēja piedāvājuma ar Tevi sazināsies mūsu speciālists un izveidos Tavu personīgo lietu. Pēc tam šo informāciju izmantos saziņā ar aizdevējiem, lai aizstāvētu Tavas intereses. Tas var aizņemt nedaudz vairāk laika, savukārt, šāda pieeja ir pati efektīvākā, lai apstiprinātu pēc iespējas zemāku procentu likmi.

NEW promotions

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

Mūsu ikdienas darbs notiek pa telefonu, stingrā saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu (saite) un Datu valsts inspekcijas vadlīnijām par personas datu apstrādi telemārketinga vajadzībām (saite). SIA LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS PROGRAMMA ir licencēts kredītu starpnieks (licences nr. KS-15). (Saite uz oficiālo kredītu starpnieku reģistru).

NEW gdpr

 

   samazināja procentus
passage of time   pēdējo 24 stundu laikā

 

   apmeklēja mājas lapu
passage of time   pēdējo 24 stundu laikā

LKPP.LV © 2020-2021