SAMAZINI ESOŠĀS KREDĪTU PROCENTU LIKMES

Aizpildi pieteikumu un pievieno esošos kredītu līgumus, lai mēs vienotos ar aizdevējiem par zemākām procentu likmēm! Tas ir drošs veids, kā samazināt Tavu kredītu ikmēneša maksājumus un atmaksas termiņus.

save money

SAŅEM JAUNU KREDĪTU AR ZEMĀKU PROCENTU GARANTIJU

Mēs pārspēsim citu piedāvājumu! Tev tikai jāpievieno jebkura aizdevēja vai salīdzināšanas platformas piedāvājums, lai Tev apstiprinātu vēl zemāku procentu likmi.
Ja pieteikumā netiks pievienots citu piedāvājums, tad Tavu sniegto informāciju izmantosim dzīvā saziņā ar aizdevējiem, lai apstiprinātu pēc iespējas zemāku procentu likmi. Mūsu iesaistīšanās garantēs Tev zemāku procentu likmi, jo aizdevēji pēc noklusējuma piedāvā standarta procentu likmes, savukārt, salīdzināšanas platformu piedāvājumu klāstā bieži vien ir tikai ātrie kredīti.

NEW promotions

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

Mūsu ikdienas darbs notiek pa telefonu, stingrā saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu (saite) un Datu valsts inspekcijas vadlīnijām par personas datu apstrādi telemārketinga vajadzībām (saite). SIA LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS PROGRAMMA ir licencēts kredītu starpnieks (licences nr. KS-15). (Saite uz oficiālo kredītu starpnieku reģistru).

NEW gdpr

 

  samazināja esošos procentus
passage of time  pēdējo 24 stundu laikā

 

   apmeklēja mājas lapu
passage of time  pēdējo 24 stundu laikā

LKPP.LV © 2020-2021