SAMAZINI ESOŠĀ KREDĪTA PROCENTU LIKMI

Atsūti mums esošā kredīta līgumu un mēs vienosimies ar aizdevēju, lai Tev apstiprinātu vēl zemāku procentu likmi. Tas ir drošs veids, kā samazināt kredīta ikmēneša maksājumu un atmaksas termiņu.
Lai uzsāktu procesu, aizpildi pieteikumu un pievieno esošā kredīta līgumu!

save money

ZEMĀKU PROCENTU GARANTIJA

Izmantojot automatizētās kredītu salīdzināšanas platformas, Tu saņem piedāvājumus ar standarta procentu likmēm. Nereti piedāvājumu klāstā ir tikai ātrie kredīti.
Aizpildot pieteikumu pie mums, ar Tevi sazināsies mūsu speciālists, izzinās vēlmes, kopīgi veiks nepieciešamos aprēķinus un izveidos Tavu personīgo lietu. Pēc tam šo informāciju izmantos saziņā ar aizdevējiem, lai aizstāvētu Tavas intereses. Šāda pieeja viennozīmīgi ir efektīvāka, lai tiktu apstiprināta pēc iespējas zemāka procentu likme.
Garantējam vēl labāku rezultātu, ja pieteikumā pievienosi jebkura cita aizdevēja piedāvājumu!

NEW promotions

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA DROŠĪBA

Mūsu ikdienas darbs notiek pa telefonu, stingrā saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu (saite) un Datu valsts inspekcijas vadlīnijām par personas datu apstrādi telemārketinga vajadzībām (saite).
Mēs esam licencēts kredītu starpnieks SIA LATVIJAS KREDĪTŅĒMĒJU PALĪDZĪBAS PROGRAMMA (licences nr. KS-15). (Saite uz oficiālo kredītu starpnieku reģistru).

NEW gdpr

 

   samazināja procentus
passage of time   pēdējo 24 stundu laikā

 

   apmeklēja mājas lapu
passage of time   pēdējo 24 stundu laikā

LKPP.LV © 2020-2021